Статті

Найактивніші українці – це бізнесмени.

Найактивніші українці – це бізнесмени.

Люди, які ставлять собі цілі і їх досягають. Вони готові йти на ризик, чимось жертвувати, падають, піднімаються і знову працюють. Дуже винахідливі, що стосується заробітку грошей. Саме тому, коли йшло формування нашої Держави, вони виявилися в авангарді всіх перетворень і зайняли ключові позиції. Вони вибудовали систему заробляння грошей на Державному бюджеті.  

найактивніші бізнесмени

Бізнесмени поділилися на дві категорії: ті, що розвивають свій бізнес завдяки своїм ідеям і ті, що заробляють на розподілі Державного бюджету. Другі, що заробляли на бюджеті, стали олігархами. З одного боку вони зконцертували великий капітал в одних руках, що важливо для економіки, а з іншого боку цілком на незаконній основі.

влада не може нажертисяЄ інша частина населення. Бідна. Зазвичай кажуть: «Раз ти такий розумний, чому ти не багатий?» Вони не люблять ризик, відповідальні, законослухняні. Основна риса, яка відрізняє їх від бізнесменів – це наявність СОВІСТІ. У бідних вона є, у багатих в Україні ніколи не було, і це факт.

Ось таку ми маємо ситуацію на сьогоднішній день. Що робити з одними і з іншими? Як не загубити активність бізнесменів і вселити віру у свої можливості бідними. Бо середнього класу в Україні немає. Це катастрофа!

Чим більше багаті будуть тиснути на бідних, тим революціям не буде кінця. Країну буде лихоманить і життя буде нестабільним. Один клан буде викорчовувати інший, Народ буде ненавидіти всіх. Потрібен соціальний договір.

Якщо створити нормальну Європейську державу, то всім знайдеться місце і всі будуть жити комфортно. Не всім потрібні мільярди. Кожен знайде свою нішу і буде жити добре, тільки треба зробити умови. Хто це зробить і як? Це питання.

корупція вбиваєЯ скажу дуже страшну річ, але треба зрозуміти всім і прийняти: Бізнесмен + Депутат = корупція!

Депутат має доступ до державних грошей і має можливість змінювати закони. Бізнесмен має засоби виробництва. В поєднанні - бізнесмен буде змінювати закон під свій бізнес і заробляти на зловживанні службовими повноваженнями. Бізнес для бізнесмена – це дитя. Коли стане вибір держава чи бізнес, вибір буде один. Але сьогодні це наша реальність, Верховна Рада перетворилася на базар де торгують власними інтересами і нічого спільного до законості не має.

гордіїв вузолЦей Гордіїв вузол потрібно розрубати. Да, бізнесмен не буде депутатом, але це гарний партнер Виконавчій владі. У Виконавчій владі є соціальні замовлення, вона виступає у ролі замовника, а український бізнес по факту є виконавцем цих послуг. Бізнесмен – це і є Виконавча влада. Бізнесмен у Верховній Раді – це злиття Виконавчої та Законодавчої влади. Треба зробити так, щоб Влада не заважала бізнесу розвиватись, а бізнес не ліз у Законодавчі та Судові органи влади і не крав державні кошти!

Як це зробити? По-перше треба чітко знати у чому проблема, що в керування Україною не так і що треба робити, а потім вже придумаємо як робити.
Проблемі «Що треба робити?» ми присвячуємо цей сайт, читайте, висловлюйте свої пропозиції.

Відповідь «Як треба робити?» - знайти людей, яким ми довіряємо; вручити їм перелік того, що треба зробити; підписати з ними угоду, що саме вони повинні зробити; і тільки тоді висовувати їх у владу, у депутати. Це, поки що, моя така пропозиція. Якщо є кращі, пишіть будемо обговорювати, гуртом можна багато чого досягти. В цьому процесі повинні брати участь всі, тому що у кожного всій кут зору на проблеми в державі.

Якщо ми будуємо цивілізоване суспільство, то думка кожного важлива, а не тільки бізнесменів.

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

А тепер - що робити.
Референдум 2000 року

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Субота, 01 жовтня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук