Статті

Боротьба двох цивілізацій.

Боротьба двох цивілізацій.

Принцип керування Золотої орди - жорстка владна вертикаль або перекладаючи на мордорську мову, «я начальник – ты дурак». В Золотій орді ти повинен лобизати валянки хану, щоб отримати ярлик на правління. Мінялися правителі – хани, царі, генеральні секретарі, президенти, а суть залишалась та сама. 

Європейська цивілізація – це демократичний устрій. Суспільство розуміє, що людина грішна, тому працюють механізми стримування і контроля людей, які отримали владні повноваження. Одночасно суспільство ретельно захищає свої свободи.

[alert type="success" style="width:90%"]

Увага!

Якщо Ви вже дочитали до цього місця, то мабуть ця тема Вас цікавить і Ми Вас наполегливо запрошуємо ознайомитися з нашою особливою пропозицією, за що будемо вам дуже вдячні.[/alert]

 

struktura derjaviА що в Україні? На сьогодні ми маємо структуру керування, як в Золотій орді, але з маскуванням під європейські демократичні цінності, а саме - використання їх назв, імітація інститутів, тощо.

У 90-ті була спроба написати демократичні закони, але люди, які знаходилися при владі весь час робили і роблять спроби зруйнувати демократичні цінності, щоб відновити владну вертикаль. Тому Україна стала полем битви двох цивілізацій. Поки перемагає орда, тому що українське суспільство не тільки не готово захищати свої свободи, а ще й допомагає владі закріплювати владну вертикаль. Українці ще не зрозуміли, що треба боротися не за чиїсь привілеї, а за свої особисті свободи. Обіцянки підвищити пенсії, знизити ціну на газ, покрасити лавочки – це дрібний підкуп, який не дає права контролю над владою.

Ось недавні події, які відбулися в країні. Президент Зеленський їздив по Україні і призначав нових голів державних адміністрацій. Народ у Фейсбуці радів, що звільняють порошенківських холуїв. Так дійсно міняли порошенківських холуїв на зеленківських. Президент укріпляв свою владну вертикаль, ту саму, яка була ще при Золотій орді, а народ радів… По факту Президент Зеленський вручав ярлик на правління областю. У європейських країнах аналогічні структури – державні адміністрації – це виконавча влада, голів якої обирає народ. Ця посада в них називається мер, який очолює місцеву виконавчу владу. Таким чином в європейських державах центральна влада НЕ МОЖЕ збудувати жорстку владну вертикаль. Народ контролює владу, тому у них і демократичний устрій, принципи якого ретельно охороняє суспільство.

А що ми маємо в Україні? Мер, якого вибрав народ, керує міською радою - законодавчою владою, яку і так обрає народ. А виконавчу владу, дзясь неможна чіпати, її призначає Президент і формує жорстку вертикаль. Вдумайтеся - це та сама влада, яка збирає податки, мито, вирішує куди їх витрачати, витрачає, ще й контролює, як їх витратили. Народ тут ніяк не задіяний. Ви впевнені, що знаєте точну цифру скільки зібрали податків і скільки їх витратили на державні справи? А ви в той час, як жебраки ходите по кабінетам шукаєте справедливості.

Ось наглядний приклад поступового руйнування демократії: ще при Ющенку в Києві міська рада і державна адміністрація мали кожний своїх керівників і свій сайт, а зараз вони мають не тільки одного керівника, а і один інтернет портал. Так по-тихеньку людей привчають, що це одна структура, яку буде призначати влада.

По-тихеньку, щоб ніхто не помітив

- прибрали графу «проти всіх» і поріг явки виборців і змусили українців голосувати за тих кого пропонує влада;

- потім ввели кандидатський внесок, щоб усякі розумники не пролазили у владу;

- потім скасували мажоритарку, щоб во владу йшли тільки партійці. Тепер голови партій будуть фільтрувати кому бути при владі, а кому ні. Якщо врахувати, що майже всі партії носять ім’я свого керівника і мають жорстку вертикаль керування… Вітаю! Орда перемагає, поки патріоти красять лавочки і роблять доброчинні справи.

diktatorТільки українці тричі скидали одного диктатора і тут же створювали іншого. Голосуючи за Президента та його команду, вони законодавчо створюють нового диктатора, якого ніяк не можуть контролювати. Вони чомусь не розуміють, що основний принцип влади – розділяй та володарюй.

Якщо народ хоче бути владою, то треба розділяти владні гілки. Треба стравлювати гілки між собою і щоб вони один одного контролювали. Натомість ми вибираємо Президента, як виконавчу владу, і голосуємо за його партію в законодавчій владі. А інших гілок влади у нас в взагалі немає.

Чому ми тоді дивуємося, що не можемо остаточно перемогти орду? Бо принципи орди сидять у нас в голові, вони в середині нас. І тут треба чітко усвідомлювати, що ми власними руками створюємо цю ситуацію - орду і диктаруру.

Ми завжди так зосереджені хто отримає депутатські чи президентські привілеї, що забуваємо про себе, а що ми отримаємо за свій голос. Вони, як правило це розуміють, і пропонують хто гречку, хто вільний бізнес, велику пенсію, деякі навіть тринадцяту пенсію запропонували. Люди вже розуміють, що їх дурять і не хочуть слухати обіцянки. І що? І все… Що робити толком не розуміють.

А треба спочатку стати владою - розділити гілки влади і їх контролювати. Єдиний час коли всіх цікавить думка народу - це вибори. Влада терпіти не може вибори, тому всіляко працює над тим, щоб зменшити ризики. Спочатку це зробив Президент Кучма з голосуванням «проти всіх» та порогом явки виборців. Уявіть, якщо б 73% проголосували би «проти всіх». Щоб стало?

Я ще пам’ятаю, як Кучма кричав, що це катастрофа. Так, це дійсно була катастрофа, але конкретно для владної верхівки. Бо тоді б треба було об’явити «політичну кризу» і правлячу верхівку треба було відправляти у відставку у повному складі і призначати вибори без тих хто вже балотувався. Влада не могла цього допустити – як це вибори без влади? І вони протягнули цю поправку. Подобаються тобі кандидати чи ні, голосуй! По факту вони лишити громадян вибору. А тоді ще була можливість мирним шляхом усунути політичну еліту, яка скомпрометувала себе при владі. Але трапилося саме страшне, українці погодились на ці зміни, тому що були неосвічені, не розуміли наслідків.

Що ми маємо тепер:

1. У владу завжди будуть приходити покидьки. Треба думати, як їх стримувати і контролювати?

2. Влада не наш союзник. Влада наш конкурент. Чекати, праведних справ від влади – це утопія.

3. Вибори – це єдиний час коли ми на щось впливаємо і від нас щось залежить.

4. Обіцянки стали пустими словами. Всі депутати брехуни. Як добитися виконання обіцянок?

5. Не треба чекати виборів. Щоб щось вимагати від влади або кандидатів, треба самим розуміти, що ми повинні отримати в кінці? Якщо ви сформулюєте для себе свою мету, ви будете чітко знати хто ворог, хто друг, а хто тимчасовий попутник. І телевізор не вплине на ваш світогляд.

Дуже дивно спостерігати за українцями, які емоціонально, жваво голосують за кандидатів, щоб ті отримали владу і привілеї. Вони зовсім не думають про себе, а що саме він для них зробить? Де гарантії виконання?

Але тут виникає інше питання: а що конкретно хоче отримати конкретний українець за свій голос? Що саме повинно змінитися. Крім гречки і когось посадити, в голову нічого не приходить… А люди повинні боротися за РІВНІ ПРАВА і МОЖЛИВОСТІ незалежно від своїх статків і статків своїх родичів. Недаремно одну з розвинутіших країн світу - США називають країною можливостей і американці цим пишаються.

Саме із-за відсутності РІВНИХ ПРАВ і МОЖЛИВОСТЕЙ, особисто я проти на сьогоднішній день продажу землі. Це буде другий етап пограбування українского народу після приватизації заводів і фабрик радянської України.

РІВНІ ПРАВА і МОЖЛИВОСТІ - ось мета, до якої треба прагнути.

Чому не працюють закони?
Вегетаріанське меню.

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Субота, 01 жовтня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук