Статті

Спілка виборців

Спілка виборців

Сама особистість Президента значення немає, сподіваємося олігархи нам запропонують гідних кандидатів, бо реальна можливість запропонувати кандидата з народу - відсутня, ми її вже втратили. Я наполягаю, щоб цей факт був зафіксванний! Кандидати у владу ЗАВЖДИ будуть представниками олігархату при наявності чинного законодавства.

Значення має тільки контроль над запропонованими кандидатами. Є контроль - ми голосуємо, немає контролю - не голосуємо, аж до зриву виборів, бо іншого законного способу  показати своє незадоволення у нас немає.

Законне право контролювати своїх обранців робить НАРОД владою. Джерело влади і влада - це принципово різні речі. Мета спілки: зробити НАРОД владою.

 

Створюємо Спілку виборців. Це є представники НАРОДУ, які повинні підписати з кандидатом у Президенти угоду, де майбутній Президент бере на себе зобов’язання і готовий понести відповідальність за їх невиконання. Така угода буде запропонована всім кандидатам у Президенти. Якщо вони не погоджуються підписати угоду, то фактично вони йдуть проти НАРОДУ ще на етапі виборів. Всі перемовини будуть мати публічний характер. 

Зрозуміло, що за тих кандидатів, які не підписали угоду зі Спілкою виборців, МИ не голосуємо, які б гарні “пісні” вони не співали, бо вони не хочуть співпрацювати з НАРОДОМ ще не отримавши владних повноважень. І так діємо до тих пір, поки не знайдемо кандидата, який піде на співпрацю з НАРОДОМ. Відповідно підтримуємо тільки таких.

Якщо угоду підпише багато кандидатів, то голосуєте за того, хто найбільше вам подобається. Головне не особистість, як така, а контроль над ним - підписана угода.

Щодо угоди. Члени спілки розробляють текст угоди, механізм її виконання. Механізм покарання повинен бути таким чітким і досить жорстким для Президента, щоб унеможливити невиконання підписаної угоди, бо по іншому переломити ситуацію неможливо.

Щодо членів спілки. Членом спілки може стати громадянин України, який хоче реалізувати своє право на владу і підтримує текст угоди. Зрозуміло, що потім потрібне буде загальне обговорення угоди, бо перша версія на “абсолютну істину” не претендує, але з чогось потрібно починати.

Потім необхідно буде виділити актив Спілки - це активні, мотивовані люди, які будуть рухати цей процес вперед. Але саме головне, вони повинні знати, що ніяких привілеїв, винагород чи місць у парламенті вони не отримують. Ці люди повинні мати тільки одне бажання: змінити нашу країну на краще.

Завдання активу Спілки: знайти чіткий механізм виконання договору і прописати всі етапи контролю майбутнього Президента.

Якщо у Вас є пропозиції надсилайте на таку пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вибори (формування угоди)
Антиолігархічна революція

Читайте також:

 

Коментарі

Гість - Терещенко в Вівторок, 29 грудня 2020, 18:43

Ідея гарна. Пропоную додати деякі пункти.
1. Конкретизувати юридичну форму цієї спілки - наприклад "Громадське об'єднання "Спілка виборців". Без юридичного статусу складно здійснювати представництво у всіх сферах.
2. Висунути та відстоювати одну принципову вимогу, якщо мова про президента - прибрати законодавчо майновий ценз у вигляді застави у майже 200 000 дол. США для кандидата і замінити обмеженням мінімальної кількості зібраних підписів за кандидата.
3. Ну й треба щось робити з парламентськими та місцевими виборами. Цей коддекс не працює. Тут в мене знайомі все ще не можуть порахувати голоси на ОТГ, дали їм команду рахувати до лютого..(

Ідея гарна. Пропоную додати деякі пункти. 1. Конкретизувати юридичну форму цієї спілки - наприклад "Громадське об'єднання "Спілка виборців". Без юридичного статусу складно здійснювати представництво у всіх сферах. 2. Висунути та відстоювати одну принципову вимогу, якщо мова про президента - прибрати законодавчо майновий ценз у вигляді застави у майже 200 000 дол. США для кандидата і замінити обмеженням мінімальної кількості зібраних підписів за кандидата. 3. Ну й треба щось робити з парламентськими та місцевими виборами. Цей коддекс не працює. Тут в мене знайомі все ще не можуть порахувати голоси на ОТГ, дали їм команду рахувати до лютого..(
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Четвер, 02 лютого 2023
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 16
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Україна 59.3%Україна
Сполучені Штати 22.3%Сполучені Штати
Польща 5.4%Польща
Чехія 2.7%Чехія
Німеччина 2.7%Німеччина
Франція 1.3%Франція
Росія 1%Росія
Австрія 0.6%Австрія
Denmark 0.6%Denmark
Бельгія 0.6%Бельгія

Сьогодні: 9
Вчора: 17
Цього тижня: 44
Минулого тижня: 76
Цього місяця: 26
Минулого місяця: 308
Всього: 224699

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук