Статті

Що ми будемо з цим робити?

Що ми будемо з цим робити?

Президентські вибори в Україні є часовою межею, коли ще можна зробити все правильно і не дати країні повністю скотитись у прірву беззаконня. Те, що на них отримає перемогу Порошенко, або той з ким він домовиться, розуміють усі. Треба готуватися до того, що результати виборів будуть такими у будь-якому випадку. Від нас не буде залежати нічого, ми лише статисти на цій виставі. Питання, яке повинно турбувати нас зараз, тільки одне - що ми будемо з цим робити?

Петро Порошенко – ерудований бізнесмен, який поставив державну владу собі в служниці.

Методи правління ми спостерігаємо наживо.

Юлія Тимошенко.

4 грудня 2007 — 12 листопада 2008, Верховна Рада 6-ого скликання.

Прем’єр – Юля Тимошенко, Голова парламенту – Яценюк, Коаліція – "Батьківщина", 156 депутатів та "Наша Україна — Народна самооборона", 72 депутата, всього 228 осіб. Ця команда могла законодавчо змінити країну, якщо б хотіла. Але єдине їхнє досягнення - це 18 листопада 2011 року скасували графу «проти всіх» та поріг явки виборців, чим скасували право громадян до законної зміни політичних еліт. Як наслідок, тепер тільки лайно піднімається на державний Олімп. Цю пропозицію подавав від партії «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Що дає посада Президента? Доступ: до контролю фінансів, до контролю монополістів, до контролю правосуддя. Ось для цього Тимошенко і рветься до влади.

Петро Порошенко та Юлія Тимошенко так довели українців, що основний меседж кандидата в Президенти Анатолія Гриценка став «НЕ буду красти». Це добре, але не достатньо. Я, як виборець, хочу щоб «не красти» було, як руки помити перед їжею або зуби почистити перед сном. Це НЕ досягнення, це повинна бути норма життя. Я хочу демократичних перетворень.

Анатолій Гриценко - буде експлуатувати стару систему, яка заточена на розкрадання державного бюджету. Кардинальних змін НЕ планує.

Зараз в «боротьбі» з фальсифікацією виконавчої влади на мажоритарних округах хочуть продавити закон «про відкриті списки», який скасовує мажоритарку і тільки політичні бізнесмени будуть вирішувати хто буде балотуватися у Верховну Раду, а хто ні. До таких людей нажаль відносяться команди Гриценка і Кошулинського.

І чому найбільше зло ми отримуємо від людей, яким найбільше довіряємо?

Руслан Кошулинський – крім впровадження закону про «відкриті списки», пропонує незалежні суди - це плюс, але тягар партії «Свободи», присутність її навіть в міжнародних скандалах… це мінуси.

Володимир Зеленський – бізнесмен-комік, який немає свого бачення розвитку держави, хто більше на нього натисне, той і переможе. Це українське дно. Бо Вілкул, Кива, Мороз – ти розумієш, що вороги, а тут завуальований диверсант зі сміхyйочками.

Тому перед нами стоїть вибір – вибрати кращого з найгірших.

Звісно можна йти на вибори, як ми завжди це робимо.

А можна пручатися системі і показати, що ми сила і з нами треба рахуватися. Але що конкретно робити? І чому була так важлива графа «проти всіх»?

Для Тимошенко, Порошенко і Коломойського це не перші вибори, як маніпулювати думками народу, вони знають точно. Петро Олексійович, ще тільки прийшов на посаду відразу почав готуватися до наступних виборів. Він укріпляв силові структури, взяв під контроль ЗМІ, ЦВК, накопичував фінанси для підкупу. Спочатку затягнув пояси так міцно, аж очі трохи не повилазили, а потім перед виборами трохи відпустив і людям вже здається настало щастя. І дрібні подачки стають вже не дрібні, а цілий скарб, за який вже можна продавати свій голос.

Він добре знає своїх конкурентів, знає їхні слабкі місця і як на них давити. Ті в свою чергу теж не пасуть заднього. І ми зараз спостерігаємо змагання в ерудиції і винахідливості наших олігархів за свідомість простого громадянина. Вони все прорахували і як загонщики гонять звіра (народ) на полосу вогню. І кому достанеться і скільки здобичі залежить тільки від наших емоцій і нерозважливих вчинків.

Наприклад сценарій такий: Зеленський по факту набирає 13%, Порошенко -5%, Тимошенко -4%.

Петро Олексійович домовляється з Юлією Володимирівною сфальсифікувати голоси і докинути кожному по 10 % і отримує вже такий результат Порошенко – 15%, Тимошенко – 14%, а Зеленський – 13%. І Петро Олексійович з Юлею Володимирівною проходять у другий тур, а Вові скажуть: «Не переживай, у тебе це перші вибори і так дуже непоганий результат, зустрінемося у Верховній Раді». Всі задоволені, а ми, як завжди, маємо те, що маємо.

Добре! А як може розвиватися сценарій, якщо ми зіпсуємо бюлетені і допишемо «проти всіх». Що це дасть?

1. Обов’язково треба сфотографувати, бо бюлетені всі пронумеровані і с цього моменту це є фотодоказ, який має зберігається не на одному сервері, а у кожного телефоні по всій Україні.

2. Якщо таких людей набралося 5%, то ми нічого не зробимо (навіть якщо 20%). А якщо таких людей набереться 30-40%, то це вже аргумент! Приховати буде не можливо.

3. Влада і всі кандидати налаштовані на отримання перемоги. Те, що люди будуть зіпсовувати бюлетені, ніхто не готується. «Ну зіпсували і зіпсували, ми докинемо зайвих», - думає влада. Якщо це 5%, то так, це не аргумент, це похибка. Якщо це 30-40%, то це вже не приховати. А якщо у людей на руках будуть фотодокази, то це вже громадянська позиція!

Що далі? Отримавши такий результат, збираються всі політичні сили, громадськість і, як джерело влади, маємо право вимагати:

1. Констатуємо, що в Україні політична криза, і ми не довіряємо діючій владі.
2. Визнати вибори такими, що не відбулися;
3. Вимагати, змінити виборчий закон і не той «про відкриті списки», який веде до узурпації влади, а новий, демократичний (ми його опублікуємо на наступному тижні);
4. Вимагати провести всенародний референдум для затвердження нового виборчого закону;
5. Призначити вибори виборчих комісій за новими правилами;
6. Ті хто вже прийняв участь у виборах 2019-ого року, не мають право приймати знову, а діючий Президент оскільки не отримав довіру народу є виконуючим обов’язки Президента до виборів нового з урізаними повноваженнями.

Це не революція, це громадська непокора і вимога рахуватися з народом, як єдиним джерелом влади.

Вибір за вами: або нас, як звіра, женуть на лінію вогню, або ми туди не йдемо, бо ми є народ і джерело влади в цій державі.

proti min

Шукайте і знайдете.
Команда Гриценка

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Субота, 01 жовтня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук