Статті

За кого голосувати?

За кого голосувати?

Довірливих українців знову зрадили. Коли вибирали Президента, то вже не хотіли ні обіцянок, ні програм, просто хотіли щоб було, як у фільмі, з автоматом…. І проголосували.

А як дійшло до справи… НІЧОГО не змінилося, а розкрадання наших податків тільки прискорилося, абсолютна чехорда у призначенні перших осіб. Що не так?

1. Що кожен з нас чекає від виборів? Ми вибираємо особу і хочемо, щоб вона щось змінила. Виникає питання, а що конкретно ця особа повинна міняти? Пофарбувати лавочки, відремонтувати дорогу, не красти, що? Припустимо, що один з десяти саме такий, але інші дев'ять йдуть саме красти, розвивати свій бізнес за наш рахунок, за рахунок наших податків. Бо вибачте, політичну партію утримувати треба, якісь гроші членам партії за виконану роботу платити треба, не всі ж волонтери, за участь в акціях, на автобуси, інший транспорт, друкувати рекламу, тощо.
Може ви вважаєте, що вони такі добрі і все це роблять за покликанням душі? Ні. Це просто бізнес вони спочатку інвестують кошти, щоб дорватися до державного «пирога», а потім дорвавшись на тільки відіб’ють, а ще з наваром залишаться. А нам (виборцям) інтенсивно впроваджують думку, що це зупинити неможливо. Неможливо чи не хочуть?
Хочу Вас запевнити, що все можливо, ще й як можливо!
Бойкотувати вибори – це гарна думка, але передчасна. Це теж саме, що зробити два Майдани, а владою скористалися чергові бізнес-ділки. Їхня основна заслуга у тому, що вони відчули настрій народу і говорили правильні речі, те, про що народ хотів почути, а потім вони отримали владу, зайшли у престижні будівлі з килимами у коридорах, посідали у м’які, дорогі крісла, їм прислуга приносила дорогу їжу, виконували всі їхні забаганки (а вони кожного разу становилися все дорожче), ми з вами нашими податками оплачували цей «банкет», вони поставили собі заробітні плати такі, що Меркель з Трампом почали заздрити… і звичайно геть забули чого їх туди вибрали, про свої обіцянки, про народ. Саме головне, що вони всі вірять, що прийшли туди надовго. А тут трам-бам і викинули! Як? Як? Як ви так посміли так зробити? І знову починається боротьба за вершину гори. З ними все зрозуміло. А тепер з тими, хто дарує право покидькам стати у керма України.
2. Все можна змінити!
3. Треба поважати супротивника. Вони розумні, активні, здатні на ризик, мають купу грошей. Одним бунтом їх не здолати. Це як в айкідо, вони використовують дурну силу (силу Майдану) на власну користь.
4. Треба все зробити законним шляхом використовуючи можливості супротивника.

Насамперед, наша сила повинна стати розумною. Колективний розум, завжди краще, ніж одна голова, просто треба почати думати в одному напрямку, як на Майдані.
Ось зараз місцеві вибори. Ми знаємо, що буде халепа, але ми не організовані, а вибори вже 25-ого жовтня. Нічого страшного! Починати ніколи не пізно.
1. Треба розуміти, що МЕР + його команда у міській раді = корупції
Тому треба, щоб МЕР був з однієї політичної партії, а депутати з іншої політичної партії.
Може виникнути питання, так що тепер МЕР наприклад з Удару, а депутати з ОПЗЖ?
Ні! Навіщо такі крайнощі! Достатньо МЕР- Удар, а депутати з Свободи, Народовладдя, Демсокира, Голос, тощо. Багато проукраїнських політичних партій, яких не показують по олігархічним телевізійним каналам.
Це кращі партії з поганого у сьогоднішніх реаліях.
Але треба розуміти раз і назавжди! Міняючи
Удар - Свободи, Народовладдя, Демсокира, Голос.
Чи
Свобода - Народовладдя, Демсокира, Голос, Удар.
Чи ще когось на когось. Змін НІЯКИХ НЕ БУДЕ!!! Це треба розуміти! Бо політична партія - це бізнес проект, це ТОВ-ка зі всіма наслідками, мажритарку скасували. Новим законом про вибори нашими руками укріпили владу олігархів і це наша реальність сьогодні!
Припустимо хтось почав розуміти цей факт і не чекає від своїх кандидатів турботу про себе, про народ в цілому.
Чому обіцянки не працюють?
1. Тому що до отримання влади людина одна, а після отримання інша.
2. Людина грішна, а влада – це велика спокуса. З історії ви знаєте, що святих у суспільстві було дуже мало, тому у владу потрапляють далеко не святі люди.
3. Влада + безкарність за свої вчинки при владі (це унікальна особливість України) – це більше, ніж спокуса…
4. Люди один одного не чують і кожен по різному інтерпретують сказане. Тому коли ми починаємо підбивати результат, то отримуємо таке: той не казав, той не так зрозумів, той не чув, той не бачив. Халепа зроблена, а винних немає. Всі кришталево чисті, пухнасті, з портрету хоч ікону роби або знаходять крайнього, який до справи не мав ніякого діла.
Тому, щоб такого не відбувалося, все треба писати на папері і підписуватися. Тоді всім все буде зрозуміло і прозоро. Вас же не дивує, коли підприємства укладають між собою угоди, контракти. А чому ми не можемо укласти угоду з депутатом?
Одразу виникає питання: це скільки ж треба угод скласти?
Депутата обирають одного від 15 тисяч осіб. Адекватних, активних виборців - 2-3%. Але достатньо однієї угоди з депутатом, щоб керувати депутатом. Я навіть впевнена, що коли олігархи дають гроші на партію або на агітаційну рекламу, то вони-то точно укладають угоду.
Тому наші обранці аж гай шумить так перед олігархами подаються. Зверніть увагу, НЕ перед вами, тими хто по факту їм дав владу, а перед тими, хто дав гроші на агітаційну рекламу! АГІТАЦІЙНУ! Вимкніть телебачення, не беріть агітки і ви їхні гроші викидуєте у смітник.
Зараз Пальчевський відпрацьовує москальські гроші, не «злазить» з екранів телебачення і виходить на друге місце! Люди, що з вами не так?! Вам що клоуна не вистачило? Чи ще чекаєте коли він на велосипеді до вас приїде?

І так, у сьогоднішніх реаліях є два виходи:
1. Не дайте Пальчевському стати мером. Обирайте мера, того кого вважаєте найкращім, а депутатів обирайте з іншої політичної партії.
2. Спробуйте підписати громадську угоду зі своїм кандидатом. Я не називаю конкретно, у кожного він свій (я за демократію), але спробуйте це зробити. Послухайте його відповіді. Я Вас запевняю, ви багато чого зрозумієте. Навіть, якщо він не підпише, то Ви ще до того моменту, поки за нього не проголосували, зрозумієте, що йому до Вас … байдуже. Але це не значить, що Ви не підете на вибори і відкриєте шлях для Пальчевських, Попових і інших!
Ви зробите так, щоб москалі не святкували перемогу на наших виборах, а вже до наступних ми підготуємося і змінимо державу.

P.S.: Якщо вам потрібний зразок угоди, напишіть нам, на нашу електронну пошту.

Чарівна горошина (казка)
Козацтво очима Миколи Івасюка

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Субота, 01 жовтня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук