Статті

"Ви ж їх самі обирали!"

"Ви ж їх самі обирали!"

Я не військова людина, мало що уявляю про службу, але навіть мені зрозуміла існуюча проблема. Військова прокуратура, яка слідкує за законністю у військах, підпорядковується Верховному Головнокомандувачу Збройних сил України. Якщо в силових структурах скоївся злочин з мовчазної згоди Верховного Головнокомандувача, то винен буде той, хто спробує протистояти злочину. Так не може бути!

Sila 2 min

Да – дисципліна, да - присяга, але відповідальність повинна бути у всієї вертикалі, і особисто у Верховного Головнокомандувача. А він у нас - сама непідконтрольна фігура. Йому підпорядковуються і суди, і прокуратура, і командування. Він для військових – бог. Людина, яка підписала контракт – це сучасний раб. Дарма розмови про патріотизм, свободу, рівність перед законами, якщо ти Президент, тебе це не стосується. Ти - поза законом! Ти - над законом! Ти сам є закон!

Всі боряться з корупцією. А хто замислювався, що прикордонні війська і митна служба підпорядковуються одній людині – Президенту-бізнесмену? Якщо б не хлопці з Руху Визволення з акцією «Блокада торгівлі на крові», то ми б тільки нарощували і нарощували об’єми торгівлі з окупантом. Для бізнесмена немає Батьківщини, є тільки бізнес-інтереси.

Голову Антикорупційного суду – теж підписує Президент. Може перший Голова цього суду і буде нейтральною фігурою, але тільки першій. Пристрасті вгамуються і суд знову стане ручним, як і всі. Тому мене дуже дивує оптимізм Єгора Соболєва, щодо прийняття закону про Антикорупційний суд. Вони ж писали проект закону і повинні були про щось думати. Ми ходимо, підтримуємо, а довіряти не можна нікому. Я не нападаю на Соболєва – це кращій представник з усіх наявних, але… у мене до нього дуже багато питань.

А як нас вивели підтримати закон про «відкритті списки»!!! Всі представники опозиції. Цей закон – це диктатура партій під гарною обкладинкою - «відкритті списки». Вони не назвали його - "скасування одномандатних виборчих округів," що відповідає дійсності, а за «відкритті списки»… Я більше не вірю нікому. Ні владі, ні її опозиції. Всі або дилетанти, або негідники. З цим треба щось робити.

Коли ми штовхалися під Радою з поліцією і Нацгвардією, то всі вони одноголосно запитували: «А хто їх обрав? Ви ж їх і обрали». Злочинний наказ можна не виконувати у демократичній країні. А коли Президент - диктатор, то не все так просто. Ви не забули, що з 22-ох вояків, які прийняли участь у «Блокаді торгівлі на крові», 16-ти вже немає в живих. І ви думаєте підконтрольна військова прокуратура буде з’ясовувати обставини загибелі хлопців? - Сумніваюсь. Я або Ви повірете у випадковість? - Ні.

Тому військові зараз захищають нас від зовнішнього ворога, а ми, які не пов’язані присягою, повинні захистити наших вояків перед нашим диктатором. І наша зброя – це вибори. Це чотири особи, які кожен з нас приведе до влади – одного міського депутата, двох депутатів у Верховну Раду і Президента. Ми повинні привести таких чотирьох осіб, які дійсно змінять державу, якім ви довіряєте, як собі, і ви їх знаєте особисто, що це порядні люди, а не актори олігархів.

Вони захищають владу Вони захищають країну
Sila7 min Sila8 min
Ті, хто захщає владу, поставили на коліна тих, хто захищає країну.
Sila3 min Sila5 min
Ті, хто захищає країну, мають шанс отак повернутись до дому.
Sila6 min
Sila4 min
Але це не стосується тих, хто захищає владу. Вони гарно екіпірованні і можуть побити,  поставити на коліна обеззброєнних людей. Для цього не потрібна мужність, для цього потрібен  наказ. Таким чином вони віддали ворогам Крим, Луганськ, Донецьк, бо чикали наказу. А ті, які  зараз стоять обеззброєнні на колінах, не чикали наказу, вони ціною свого життя стали на  захист   Батьківщини...

 

 

 

 

Обговорити Тему на Форумі

На рабів дія 5 статті Конституції не розповсюджуєт...
Електронна система виборів

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Субота, 01 жовтня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук