Статті

Зеленський і українська земля

Зеленський і українська земля

Кожен український Президент ставить собі за мету щось поставити собі в услужіння від української економіки. Зеленський взяв немало-небагато - українську землю, що красномовно вказує на відсутність совісті, як такої.

Чесно кажучи дивлячись на громадський психоз під час президентських виборів, не могла повірити, що це українська дійсність. Ті, хто був на Майдані розділилися на два табори і запекло відстоювали свою позицію чий кандидат краще, Порошенко чи Зеленський.
Привожу цитату з статті, яка датована 06 квітням 2019 року, ще забагато до президентської предвиборчої гонки: “Якщо виграє Зеленський, то першу половину каденції він буде лаяти попередників, стару Верховну Раду, що заважає працювати. Потім народ проголосує за команду Зеленського, щоб пройшла у Раду і допомогла своєму шефу «керувати країною». Якщо команда Зеленського отримає 113 голосів, то імпічмент Президенту не загрожує. Якщо 227 голосів, то вони зможуть переписати всі закони на свій розсуд.”
Сьогодні Ми маємо нового диктатора, якому власними руками вручили диктаторські повноваження. Чому Ми це зробили? Хай кожен подумає про себе. А я хотіла зупинитися на тому, що Ми у результаті маємо.
Оскільки все було пограбовано ще до приходу Зеленського, то йому не залишилося що грабувати, крім української землі. Шанс стати диктатором випадає не кожному і хлопець не розгубився, почав працювати з перших же хвилин. Як це проходило, досканально відслідковували колеги з поважної інформагенції “tZE INFORM” приводимо їхні дослідження:

Задовго до того, як "земельна реформа" в Україні увійшла в стадію реалізації проекту ми уважно відстежували всі перипетії пов'язані з цим. Навколо цього крутилося і крутиться багато різних інтересантів, але на серйозні реалізації в цій сфері, потрібні серйозні гроші.

Особливий інтерес до української землі проявляла завжди франко-австрійсько-ізраїльська фінансова група відома під неофіційною назвою "Columbus", заснована у Відні в 2001 році як спільнота об'єднує найбільших представників фінансових кіл Європи для проведення спільних фінансово-економічних операцій в країнах Східної Європи і Близького Сходу з сукупним фінансовий ресурсом близько 12-20 млрд. $.

Саме з її представником Oskar Deutsch зустрічався 14.09.2019 р президент Зеленський (див. Повідомлення Хроніки від цього числа).

Був присутній на цій зустрічі і організував її, помічник президента Анатолій Єрмак.

(* Oskar Deutsch народився в 1964 році у Відні. Його батько родом з Румунії, мати - із Західної України. Дойч возлавляет компанію Alvorado, що виробляє каву. Глава єврейської громади в Австрії).

Очевидно розмова була досить предметна і вже 21.09.2019 р у Відні у конференц-залі Vienna Marriott Hotel відбулося засідання групи бізнесменів європейських країн чисельністю близько 30 осіб.

Засідання було присвячено обговоренню участі в спільному проекті приватизації земель сільськогосподарського призначення в Україні. В принципі навіть був намічений основний варіант участі - видача банківських кредитів під заставу земельних ділянок. Українська сторона після цього була проінформована про особливі умови групи у реалізації цього проекту. Ці умови - ухвалення законів про пряму участь іноземців у питанні приватизації землі.

Але сталося непередбачене, несподівано до цього питання виявив цікавість явно не профільний цього питання Коломойський. Саме йому вдалося переконати Зеленського, що зв'язуватися з австрійцями і прийняттям законів про участь іноземців у приватизації землі немає ніякого сенсу і гроші можна знайти усередині країни.

08.10.2019 р на зустрічі у Відні, помічник президента Зеленського Андрій Єрмак, заявив групі ймовірних інвесторів-іноземців наступне - "Ваші умови неприйнятні, прийняття законів про пряму участь іноземців вимагає великих фінансових коштів. У нас є пропозиції від внутрішніх інвесторів, які готові вкласти цілком порівнянні з вами суми у покупку землі ".

Швидше за все "Columbus" знав про кого і що йде мова, тому мило усміхнувшись Єрмаку сказав що вони готові повернутись до обговорення у будь-який час. Звідки збирався Коломойський взяти 2 млрд доларів у принципі було зрозуміло. Але для цього потрібно було домогтися виплати компенсацій йому за приватизований "Приватбанк". Схема була простою - у держави немає грошей, віддайте землею. Але вирішення питання з "Приватом" не відбулися. Більш того різко загострилася ситуація у Лондоні і Делавері, і Зеленський плюнувши на все вирішив повернуться до австрійського варіанту.

Далі були серії консультацій - обговорень і за основу був прийнятий варіант непрямої участі іноземців у приватизації, але "Columbus", виставив при цьому знову певні умови.

Основна зустріч судячи з усього відбулася 13.11.2019 р, як мінімум 2 години Єрмак і Дойч знаходилися в одній будівлі. Нами прямо їх зустріч не була зафіксована, але інших причин перебувати там, крім особистої зустрічі один з одним, у них просто немає. Випадковий збіг майже виключено. Звичайне місцезнаходження Дойча досить далеко від цього місця. Виходячи з цього ймовірність їх прямий зустрічі вельми велика.

Більш того, 14.11.2019 р Дойч збирає засідання представників групи, і повідомляє їм що він "... провів плідну і цікаву зустріч з представником наших українських партнерів". Далі він повідомляє, тезисно про наступне:

"... всі домовленості залишаються в силі"

"... обмеження на приватизацію земельних ділянок для іноземців в Україні буде мати умовний характер"

"Ніякого зобов'язуючого референдуму із земельних питань та участі іноземців у приватизації землі не буде"

"Видача України державних кредитів на покупку землі не перевищуватиме 50-80 млн. доларів"

І особливо цікава остання заява:

- "Монополізація аграрного сектора України буде усунута"

Власне тут мова йде про ліквідацію, або серйозному ослабленні великих українських агрохолдингів, для перешкоди прямої покупки ними земель сільськогосподарського призначення. Справа Бахматюка, що розкручується справа Косюка, спрямоване саме на це.

"Банківська система буде підготовлена ​​для участі в приватизації землі", тому що основним варіантом скупки землі визначена видача позичок і кредитів під заставу власності (землі), потрібно максимально послабити можливих конкурентів в цій сфері.

"Укрексімбанк" - це початок процесу.

Яка сума особистої зацікавленості людей реалізують цю схему від українського уряду сказати складно, але безсумнівно вона величезна.

Ще один важливий нюанс для розуміння ситуації. "Columbus" не є інвестиційною групою в прямому розумінні цього слова. Це більш група фінансових спекулянтів зацікавлених в швидкому і прибутковому повернення вкладених грошей. Вони зовсім не збираються отриману землю обробляти. Вони просто збираються її перепродати тим, хто зацікавлений в цій землі, отримавши потрібну їм прибуток. При такому варіанті земля не буде оброблятися рік-два. З усіма наслідками, що випливають для України наслідками.

P.S. Г-н Єрмак, ваша операція прикриття з таємницею зустріччю в "Гудманом" (з оголошенням у всіх ЗМІ), була бездарною. Хоча ваш "консультант з піару" (це ж треба, раніше це називалося по іншому), намагалася щосили, розважаючи американського телепня, якого ви підсовуєте Зеленському, як канал до Трампу. Навіть не смішно.

А я хотіла зупинитися не на суті питання, а на тому, яку роль у цьому питанні відігравали громадяни України. НІЯКОЇ. Їх просто на просто ніхто НЕ запитав. Не холопська справа землю ділити і давати поради. Ваша думка нікого НЕ цікавить! Ви - НІХТО для влади!
Тому мені дуже хотілось би запитати і тих, хто голосував за Зеленського, і тих хто за Зеленського аби бути проти Порошенка, і тих, хто голосував, за Порошенка: “Заводи відібрали у 90-ті, зараз відібрали землю і ВАС навіть ніхто, ні про що не спитав. Вам це не болить? Ви не вважаєте себе ошуканими? Ви і далі будете дарувати владу негідникам у вигляді свого голосу, сподіваючись на кращу долю?”
Передбачаю, що “найкраща” відповідь буде така: “Я взагалі більше не піду голосувати!”.

Найкраща відповідь тому, що ці люди хоча б зрозуміли свою поразку. Інші продовжують вперто доводити, що якщо б переміг їхній кандидат, то було би краще. Це важкий випадок і можливо вимагає навіть лікування...

Так! Важко визнати свою поразку і продовжити боротьбу, ніж просто образитися. Важливо не те, що людина зробила помилку, важливо тільки те, що вона набралася мужності, визнала цю помилку і продовжила боротьбу. Ось це є саме цінне у цьому досвіді.

Тому проблема не у тому, що розрішили продаж землі, а у тому, що ВАС про це не питали, а значить у ВАС вкрали землю, щоб ВАМ про економічну доцільність не розповідали. І вкрав той, кому ВИ більш за всіх довіряли, той, хто хотів їздити на велосипеді. Відчуваєте рівень брехні?!

Скоро Ви приведети до влади інших, два прохання:
1. Не створюйте знову диктатуру, НЕ голосуйте за провладну партію.
2. Голосуйте за тих, хто підпише з Вами угоду, що не дасть згоди на продаж землі у вашому районі.

Відстоюйте своє право впливати на важливі державні питання, не йдіть на заклання, наче немає більше виходу. Це НЕ правда!!! Вихід завжди Є!

На цьому сайті країна, якої ПОКИ ЩО немає на мапі, але вона може бути реальною, потрібно тільки ВАШЕ бажання.

Експериментаніум, музей популярної науки і техніки
Нова влада, старі методи

Читайте також:

 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будьте першим, хто залишить коментар.
Вже зареєстровані? Увійти на сайт
Гість
Субота, 01 жовтня 2022
Якщо ви бажаєте зареєструватися, будь ласка заповніть форми імені та ім'я користувача.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://rubikon.in.ua/

ukbeenkalvplru

Політика

Президент
Президент
Повідомлень: 23
Бізнес
Бізнес
Повідомлень: 3
Виборча система
Виборча система
Повідомлень: 15
Гілки Влади
Гілки Влади
Повідомлень: 11
Конституция
Конституция
Повідомлень: 4
Реформи
Реформи
Повідомлень: 9
Спілка виборців
Спілка виборців
Повідомлень: 7

Категорії цікавого

Наші проекти
Наші проекти
Повідомлень: 2
Літопис України
Літопис України
Повідомлень: 21
Спадщина
Спадщина
Повідомлень: 3
Досвід
Досвід
Повідомлень: 3
Душа
Душа
Повідомлень: 14
Театри
Театри
Повідомлень: 1
Галереї
Галереї
Повідомлень: 1
Виставки
Виставки
Повідомлень: 5
Середовище
Середовище
Повідомлень: 2
Відпочинок
Відпочинок
Повідомлень: 6
Готелі
Готелі
Повідомлень: 1
Ресторани
Ресторани
Повідомлень: 1
Розважальні центри
Розважальні центри
Повідомлень: 1
Досягнення
Досягнення
Повідомлень: 2
Мій дім
Мій дім
Повідомлень: 1
Сполучені Штати 47.8%Сполучені Штати
Україна 43.3%Україна
Польща 2%Польща
Чехія 1.2%Чехія
Німеччина 1%Німеччина
Англія 1%Англія
Росія 0.5%Росія
Греція 0.5%Греція
Туреччина 0.5%Туреччина
Бельгія 0.5%Бельгія

Вчора: 12
Цього тижня: 56
Минулого тижня: 163
Минулого місяця: 416
Всього: 223602

Про Нашу Країну

Цієї країни не існує на карті.
Вона існує тільки у віртуальній реальності, у Вашій уяві або просто на цьому сайті. Ми запрошуємо Вас у наш уявний світ, тут зібране все найкраще - емоції, враження, уподобання. Змініть себе і світ зміниться навколо Вас. Долучайтеся, розповідайте, зробіть світ краще.

 

Адміністрація

Адреса: м. Київ

вул. Лютеранська 3,

Телефон: +38050 386 57 99

Email: info@rubikon.in.ua

Real time web analytics, Heat map tracking
© RUBIKON. All Rights Reserved. Designed By DIGIONK

Пошук