Джумла
Real time web analytics, Heat map tracking

 

Трохи про себе

Доброго дня! Я - Лариса Болтнєва. Події останніх чотирьох років викликають у мене тривогу, як і у багатьох українців. Історія вперто намагається повторитися. Щоб протидіяти, мені довелося стати автором цього сайту. Поточні події в Україні спонукають мене на ці кроки, бо я впевнена, що разом ми зможемо досягти успіху.

Я підтримувала Майдани, приймала активну участь в Акціях. Але завжди щось йшло не так, як ми мріяли чи нам вважадося. Я стала аналізувати, що саме не так, бо кожна помилка в перетвореннях, перебудові чи зміні Держави кров’ю відбивається в моєму серці і на життях мільйонів моїх співгромадян.

Тепер вже мені зрозуміло, що в систему керування Державою навмисно закладені механізми її обкрадання, які завуальовані гарними словами про свободу та демократію. Я знаю, де саме зробити корекцію, щоб державна система запрацювала ефективно. Свої пропозиції я подала деяким політичним лідерам і тут з’ясувалося прикра річ. Там, на барикадах, нас об'єднувала одна ціль, а очікуваний результат у всіх був різний. Я не маю за мету стати політичним лідером, з задоволенням поділюсь своїми ідеями з іншими, хто допоможе втілити їх в життя, чи це стануть впливові політики, чи це небайдужі прості громадяни.

Завжди вважала, що колективний розум - найсильніший, найкреативніший розум в світі. У мене не має рішень на всі випадки, тому я допоможу іншим озвучити свої ідеї на цьому сайті.

Приймайте активну участь у форумах і на сайті. Нам вже зараз потрібна допомога спеціалістів і фахівців, щоб почати формувати ідеї до Громадської Угоди між кандидатом у депутати та активістами, та іншими проектами правових документів. Якщо у Вас є бажання - підтримайте мене, якщо Ви вірите в альтернативний спосіб зміни ситуації - давайте разом це втілимо в наше життя. Може у нас не має багато грошей, але у нас є знання і бажання - це коштує більше, ніж гроші.
Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
  • +38 095 603 32 90
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • rubikon.in.ua

Додати коментар


Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Контакт Инфо

РУБІКОН.
01001 вул. Автозаводська, Оболонь,
Київ, Україна
  • +38 095 603 32 90
  • admin@rubikon.in.ua
  • rubicon.in.ua

OKWOOD - це сайт про будівництво будинків із легкого саману. На сайті викладено докладні інструкції та досвід будування. Крім того на цьому сайті, Ви зможете довідатися про альтернативні системи енергопостачання та інші корисні поради.