Вітаю Вас на сторінці автора

Image

“Правова, демократична держава - це про нашу країну?”

Ми живемо в такій державі, яка чітко прописана в наших законах. Якщо ми такого не відчуваємо, а відчуваємо корупцію, диктатуру, повне ігнорування громадської думки, то саме так прописані наші закони. «Найкраща в світі Конституція» - це байка, яку нам нав’язали олігархи. Вони не хочуть нічого змінювати. Для них наша Конституція є найкращою в світі, а Виборчий кодекс пильно охороняє їхнє право завжди знаходитися на правлячому Олімпі. Вони не брешуть. Для них вона дійсно найкраща. Вони тридцять років ретельно вибудовували цю систему.

Моя мета: впровадженя позитивної свободи

Image
ідея у всесвітній мережі
Image

Ідеї що сприяють Розвитку країни

Позитивна свобода - це вищий ступень свободи. Вона визначається як спроможність і наявність ресурсів для реалізації власного потенціалу, сприяє бурхливому розвитку суспільства, держава турбується тільки про наявність зайвих ресурсів у кожного громадянина для особистого розвитку.  Шлях до неї не простий і починається зі зміни Виборчого кодексу.
На сторінках цього сайту, автори матеріалів мають можливість надати свої пропозиції напрямків розвитку, отримати відгуки та конструктивну критику від користувачів. 

Як я бачу досягнення мрії

Image

мають стати інструментом впливу громадськості на чиновників, які мають виборні посади. Контролювати їхні програмні зобов'язання та ініціювати при необхідності їхнє відкликання.

З однодумцями завжди легше долати відстань

Побудувати державу з прогресивною системою керування - це наше історичне завдання. Саме нашому поколінню випала доля зробити це. Шлях був рясно скроплений кров'ю свободолюбивих пращурів. Ми не маємо права схибити. Нащадки нам не пробачать.

Підтримка однодумців нам дуже важлива. Ми дякуємо за ваше терпіння і наполегливість.

Ініціатори

Вам подобається наша ініциатива і Ви маєте свої ідеї щоб додати до наших думок?

Послідовники

Ви підтримуєте наші ідеї і Вам цікаві наші думки та прагнення, ви хочете того що і ми?

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image