УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Погодження

Не погодитися з нашими умовами використання матеріалів на сайті - це ваше право, в такому разі наполегливо рекомендуємо вам залишити сторінки сайту, інакше Вам все ж таки варто прийняти ці умови.
Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли ви відвідуєте Сайт. Це може включати запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо cookie та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Image
Image

Умови використання та відповідальність

Реєстрація на Сайті безкоштовна та Добровільна. Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете персональну відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтесь повідомити про це нам.

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей з расової, етнічної, статевої, ознаками, що містить образи на адресу конкретних осіб чи організацій, а також якимось іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Адміністрація сайту може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Адміністрація та власники сайту не несуть відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Всі послуги, матеріали та сервіс сайту доступні для публічного використання без обмежень, якщо інше не обмежено технічно засобами Сайту або цим оголошенням. Ви можете переглядати та завантажувати матеріали цього сайту, для особистого, некомерційного та/або комерційного використання без будь-яких обмежень, але за умови обов'язкового збереження вами всієї інформації про авторське право (або авторські права зазначених, згаданих на Сайті) та іншої інформації про права власності, які містяться у вихідних матеріалах, будь-якому їх вигляді та будь-яких їх копіях. Цими Умовами заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також переписувати, публікувати та/або демонструвати їх у будь-якому вигляді або застосовувати їх будь-яким іншим чином для комерційних чи суспільних цілей - БЕЗ ВКАЗІВКИ АВТОРСЬКИХ ПРАВ І ПРЯМОГО ПОСИЛАННЯ на матеріал, що копіюється. Будь-яке застосування цих матеріалів на інших сайтах або інших інформаційних джерелах без вищеописаних умов - забороняється.

Матеріали або послуги, що запропоновані на цьому Сайті, надаються без будь-яких гарантій - «як є». Адміністрація сайту та Автор(и) не гарантують точності та достатності змісту, матеріалів, програм та/або послуг, що пропонуються на цьому Сайті. Крім того, адміністрація сайту та Автор(и) у будь-який час без попереднього повідомлення залишають за собою право вносити зміни до вмісту Сайту та/або окремих матеріалів, а також до обсягів та якості послуг, що надаються на цьому Сайті. У разі втрати актуальності змісту матеріалів та/або послуг на цьому Сайті Адміністрація та Автор(и) не зобов'язуються оновлювати їх в обов'язковому порядку, а можуть це робити або не робити на свій розсуд. Користувачі Сайту використовують матеріали та послуги Сайту добровільно, усвідомлюючи власні ризики. Власники, Адміністрація та Автор(и) Сайту за жодних обставин не несуть відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитками від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Повідомлення з приводу технічних проблем: форма нижче ...

УВАГА! Ви звертаєтеся до технічних працівників з приводу працездатності функцій сайту. Ви не звертаєтеся до власників ідей, авторів і коментаторів. Майте це на увазі і задавайте питання виключно технічного характеру. Якщо Вибажаєте задати питання  з приводу, контексту сайт, участі в публікаціях перейдіть на сторінку "КОНТАКТИ" цього сайту і там задайте свое питання.

Завжди Раді допомогти

Увага! Всі питання (повідомлення) модеруються. Намагайтеся зосередитися і ставити запитання на тему сайту та по суті технічних питан працездатності функцій сайту. Не варто намагатися розмістити тут свою рекламу чи рекламні контакти. Справа в тому, що повідомлення отримає адміністрація сайту і технічні фахівці, а не відвідувачі, тому не витрачайте даремно сили і час.

Задавайте будь-які питання по суті, Ми із задоволенням відповімо Вам, або зв'яжемося з вами, якщо ви залишите свої контакти у формі зліва.

Image