Неупереджений Політичний Погляд

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

три простих кроки щоб RUBIKON було подолано

ГО Спілка виборців (Код ЄДРПОУ 43931269) - ми у владу не йдемо. Ми контролюємо тих, хто туди йде. Нашою метою є неупереджений, нейтральний та незалежний погляд, цілі й завдання якого мають політичний і суспільний характер і полягають в тому, щоб поліпшити загальний стан якості життя громадян у суспільстві, демократичним шляхом.

Ми не проводимо будь-якого розрізнення за расовою, релігійною, класовою ознакою або політичними переконаннями. Не вступаємо в суперечки расового, релігійного або ідеологічного характеру

Наші активісти

Светлана
СветланаDirector @Kanka LTD.
Максим
МаксимCEO @Zednet Incorporation
Валерия
ВалерияManager @BellyKut

Ми завжди для Вас досяжні, де б Ви не були.

Ми починаємо непросту справу, але дуже важливу для українців, зміну законодавства на користь громадян. Нам будуть протистояти українські можновладці, а підтримувати тільки Народ України. Наше щастя в наших руках, події останніх 30-років, яскраве цьому підтвердження. Зерно, вкинуте сьогодні, проросте, але швидкість його зростання залежить тільки від Вас.

facebook
0
Facebook

Наша спільнота в Фейсбуці найчисленніша і ми завжди публікуємося там.

twitter
0
Twitter

Ми звжди доступні для спілкування в нашому Твітері, де чекаємо і на Вашу участь.

telegram
0
Telegram

На нашому теленрам-каналі Ви можете висловлювати відкрито свої думки.

Час спливає швидко

Image

Поки цей годинник знаходиться у вільному відліку. Ми плануємо його підключати на самі важливіші події в країні. Щоб кожен бачив, як швидко плине час в нашому житті, щоб дозволяти випадковим людям керувати нашою державою і впливати на наше життя.

Нам треба жити кожним днем.
Не ждать омріяної дати.
Горіть сьогоднішнім вогнем.
Бо завтра може не настати. 

Ліна Костенко

...............

Найближчі плани

Лютий, 2023

Інформування громадян

Вихід завжди є. Перш, ніж діяти треба, визначити джерело проблеми і діяти цілеспрямованно. Проблема - це виборче законодавство і залежна ЦВК від чиновників, які мають виборні посади.

Лютий, 2023

Березень, 2023

Зміни у законодавстві

Підготувати пакет зміни у виборче законодавство. Подати на впровадження Президенту України..

Слідкуємо за офіційними повідомленнями

Вибори за новими правилами

Щоб не відбувалося в державі, вибори мають пройти за новими правилами. Закон тоді легітимніий, коли його підтримують громадяни.

Слідкуємо за офіційними повідомленнями

Дата відкрита

Що вважати перемогою

Перемогою вважати зміни, які проведені на законодавчому рівні, а саме у Виборчому кодексі та Закону про Центральну виборчу комісію.

Хочеш нанести удар по нашій корупції?

Це шанс дізнатися, що таке американське правосуддя, як воно працює, як захищає своїх платників податків, Побачити на власні очі невідворотність покарання злодіїв будь-якого рівня і спростувати скрепу «корупція є всюди». Продемонструвати своє відношення до українських мародерів у структурах влади.

Image