Твоє життя, це твої рішення і твої дії!

НАШІ ПЛАНИ

Зміна Виборчого кодексу

Незалежні виборчі комісії та Виборчий кодекс з нашими змінами - це ключ до нової демократичної України. Не можуть українські політики поставити громадське вище за власне. Написати такі закони, щоб відбувався позтивний відбір на вищі державні посади, утискаючи власні інтереси. Тому треба спонукати їх це зробити. Ми ставимо за мету змінити законодавство за нашими умовами. Закони тоді легітимні, коли їх підтримує суспільство.

Image
Image
Image

Детальніше:

Незалежні виборчі комісії

Незалежні виборчі комісії

Вони не залежать від учасників виборчого процесу - Президента і народних депутатів. Організують вибори, референдуми, активізують механізм відкликання. Це інструмент впливу виборців на політиків. Виборчі комісії починають формуватися з дільничних. Поміж себе обирають членів окружних комісій, потім окружні обирають представників області, обласні - до ЦВК.

>>>
Скасування грошових застав

Скасування грошових застав

Забороняються будь-які прямі або непрямі обмеження виборчих прав громадян залежно від майнового стану.

>>>
Вимоги до кандидатів

Вимоги до кандидатів

Крім традиційного переліку, вік старше 40 років, освіта вища, досвід роботи в реальному секторі економіки або державному управлінні понад 15 років, досвід громадської діяльності підтверджений публічними заявами, заходами, наявність програмного законопроекту.

>>>
Скасувати державне фінансуваня партій

Скасування державного фінансуваня партій

Всі політичні партії повинні мати рівні умови, утримуватися на членські внески. Державне фінансування без звітності  є узаконене розкрадання держбюджету.

>>>
Забезпечити рівні права кандидатів

Забезпечити рівні права кандидатів

Всі кандидати мають рівні права виступати в пресі, на телебаченні та по радіо. На виборчі комісії покладається контроль по забезпеченню прав.

>>>
Складання програмної угоди

Поріг явки виборців

Вибори вважати дійсними, якщо в них прийняло участь 50+1% від числа зареєстрованих виборців. Якщо суспільство проігнорувало вибори, то цей факт трактується не пасивністю суспільства, а відсутністю гідного вибору.

>>>
Електронне голосування

Електронне голосування

Жорсткий контроль збоку виборців. Виборчі комісії не рахують голоси. Кожен виборець отримує паперову квитанцію про голосування і випадковий код свого голосу. Він особисто може перевірити свій результат в системі, а виборчі комісії - результати голосування своєї дільниці.  Попередні результати оприлюднюються, миттєво після закінчення голосування.

>>>
Скасування партійних списків

Скасування партійних списків

Народні депутати обираються громадянами безпосередньо. Прямий контакт кандидатів з виборцями.  Мажоритарна система без партійних списків.

>>>
Програмний законопроект

Програмний законопроект

Його стратегічна направленість: може стосуватися демократичних перетворень в системі керування країною, або законопроект що позитивно впливатиме на економічний розвиток країни, або  захищатиме права та забезпечуватиме свободи громадянам.

>>>
Обмежити кількість каденцій

Формування коаліції на ідейній основі

Об'єднання політиків навколо програмного законопроекту ще на етапі виборів. Вони отримують підтримку виборців і несуть персональну відповідальність за його впровадження. Якщо законопроект не прийнятий, ініціатори втрачають посаду.

>>>
Впровадити повторне голосування

Впровадити повторне голосування

Якщо жоден кандидат у народні депутати не набрав 50% голосів, то проводиться повторне голосування з двома кандидатами, які набрали найбільшу кількість голосів.

>>>
Люстрація суспільством

Люстрація суспільством

Голоси "проти всіх" та тих, хто не з'явився на вибори, додаються, прирівнюються до загальної кількості тих, хто не голосував. Якщо буде 50%, то вибори визнаються недійсними, ЦВК оголошує повторні вибори.  Учасники попередніх виборчих перегонів не приймають участь у повторному голосуванні. 

>>>
Image

Вибори за новими правилами

Нам потрібні мудрі, розумні, талоновиті українці, які занють що робити, є план дій на каденцію, готові його презентувати своїм виборцям, впровадити в життя у вигляді законів та отримати оцінку своїх дій. А ми готові добитися, щоб саме вони отримали державні посади.

0
Років аналізу
і пошуку
0
Ідей і Думок
від окремих людей

Хочеш нанести удар по нашій корупції?

Це шанс дізнатися, що таке американське правосуддя, як воно працює, як захищає своїх платників податків, Побачити на власні очі невідворотність покарання злодіїв будь-якого рівня і спростувати скрепу «корупція є всюди». Продемонструвати своє відношення до українських мародерів у структурах влади.

Image