НАШІ ПЛАНИ

Зміна Виборчого кодексу

Незалежні виборчі комісії та Виборчий кодекс з нашими змінами - це ключ до нової демократичної України. Не можуть діючі законодавці поставити громадське вище за власне і кланове. Написати такі закони, щоб відбувався позтивний відбір на вищі державні посади, утискаючи власні інтереси. Тому треба спонукати їх це зробити. Ми ставимо за мету змінити законодавство за нашими умовами. Закони тоді легітимні, коли їх підтримує суспільство.

Image
Image
Image

Детальніше:

Незалежні виборчі комісії

Незалежні виборчі комісії

Не залежать від учасників виборчого процесу - Президента і народних депутатів. Це інструмент впливу виборців на політиків. Комісії починають формуватися з дільничних. Поміж себе обирають членів окружних комісій, потім окружні обирають представників області, обласні - до ЦВК. Організують вибори, референдуми, активізують механізм відкликання.

>>>
Скасування грошових застав

Скасування грошових застав

Забороняються будь-які прямі або непрямі обмеження виборчих прав громадян залежно від майнового стану.

>>>
Всі політичні партії

Всі політичні партії

У виборах можуть приймати участь всі політичні партії без обмежень, крім проросійських.  У виборця з’являється справжній вибір. Можна свідомо впливати на політику у державі. 

>>>
Вимоги до кандидатів

Вимоги до кандидатів

Крім традиційного переліку, вік старше 40 років, освіта вища, досвід роботи в реальному секторі економіки або державному управлінні понад 15 років, досвід громадської діяльності підтверджений публічними заявами, заходами, наявність програмного законопроекту.

>>>
Забезпечити рівні права кандидатів

Забезпечити рівні права кандидатів

Всі кандидати мають рівні права виступати у трудових колективах, в пресі, на телебаченні та по радіо. На виборчі комісії покладається контроль по забезпеченню прав.

>>>
Складання програмної угоди

Поріг явки виборців

Якщо явка нижче 40%, вибори визначаються такими, що не відбулися. Цей факт трактується не пасивністю суспільства, а відсутністю гідного вибору.  В країні фіксується політична криза, призначаються нові вибори без права приймати участь кандидатам попереднього відбору.

>>>
Блоки політичних партій

Блоки політичних партій

 Невеличкі партії, можуть об’єднуватися для просування програмного законопроекту розвитку країни та скласти гідну конкуренцію парламентським партіям. В політику повернуться гідність, справедливість та здорова конкуренція. 

>>>
Електронне голосування

Електронне голосування

Виборець сам сканує свій бюлетень і забирає з собою. Для всіх громадян створена можливість контролювати результати за межами дільниці.  Попередні результати голосування на дільниці публікуються в реальному часі протягом дня, підсумкові - по області та країні не пізніше чотирьох годин після закінчення голосування.

>>>
Відкриті партійні списки

Відкриті партійні списки

Виборець голосує не за партію, а за кандидата від партії. Порядок кандидатів у списку залежить від голосування на виборах.

>>>
Відкликання депутатів

Відкликання депутатів

Раз на рік нардеп звітує перед всіма виборцями свого округу. Проводиься референдум-оцінювання. Набирає 51% голосів підтримки - продовжує роботу. Якщо 49%, то відкликається. 

>>>
Програмний законопроект

Програмний законопроект

Його стратегічна направленість: може стосуватися демократичних перетворень в системі керування країною, або законопроект що позитивно впливатиме на економічний розвиток країни, або  захищатиме права та забезпечуватиме свободи громадянам.

>>>
Впровадити повторне голосування

Впровадити повторне голосування

Якщо жоден кандидат у народні депутати не набрав 50% голосів, то проводиться повторне голосування з двома кандидатами, які набрали найбільшу кількість голосів.

>>>
Скасувати державне фінансуваня партій

Державне фінансуваня партій

Фінансування має спонукати розвиток нових прогресивних політичних течій, а не вбивати демократію та розводити корупцію. Тому кого фінансувати з політичних партій, які не потрапили у парламент, мають визначити виборці.

>>>
3% прохідний бар’єр

3% прохідний бар’єр

 Партії виступають важливими виразниками інтересів соціальних класів, прошарків і груп. Дивно, що найменша група в суспільстві має найбільше місць в парламенті. Парламент потребує оновлення «крові» політичними партіями, які орієнтовані на суспільство, мають ідеї, програми не пов’язаними з бізнес інтересами олігархів.

>>>
Image

Вибори за новими правилами

Нам потрібні мудрі, розумні, талоновиті українці, які занють що робити, є план дій на каденцію, готові його презентувати своїм виборцям, впровадити в життя у вигляді законів та отримати оцінку своїх дій. А ми готові добитися, щоб саме вони отримали державні посади.

0
Років аналізу
і пошуку
0
Ідей і Думок
від окремих людей

Хочеш нанести удар по нашій корупції?

Це шанс дізнатися, що таке американське правосуддя, як воно працює, як захищає своїх платників податків, Побачити на власні очі невідворотність покарання злодіїв будь-якого рівня і спростувати скрепу «корупція є всюди». Продемонструвати своє відношення до українських мародерів у структурах влади.

Image